Ubytování v lokalitě Chodová Planá

Chodová planá - ubytování

Pod pojmem Chodová Planá se většině z nás nejspíš vybaví uvolňující pivní lázně, historický pivovar nebo stylová restaurace Ve skále. Ubytování Chodová Planá, tedy to, kde a jak se ubytovat, to už ale moc známé není. Dovolte nám tedy představit Vám velmi vkusný a komfortní hotel U sládka.

Pivovarský komplex

Tento hotel je nedílnou součástí již zmiňovaného pivovarského komplexu, který se nachází poblíž Plzně, Tachova a Mariánských Lázní. Celý komplex nese rodinnou atmosféru, takže tomu jinak není ani v tomto hotelu. Pro návštěvníky jsou zde zařízeny stylové několika lůžkové pokoje a hotel dokonce umožňuje vstup i domácím mazlíčkům. Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti a Vášnivé cyklisty zajisté potěší půjčovna a úschovna jízdních kol. K hotelu patří také velmi oblíbená restaurace, která nabízí skutečné lahůdky a delikatesy, relaxační centrum, bazén a tenisový kurt. Volný čas pak lze zaplnit rybařením, procházkami, turistikou, houbařením nebo jízdou na koni. Pro odvážné a dobrodružné typy jsou zde připraveny i vyhlídkové lety, během kterých si prohlédnete z ptačí perspektivy nejen lázeňský areál, ale rovnou celé město.

Další informace o ubytování

Jestliže byste v tomto hotelu chtěli pořádat firemní večírek nebo soukromou oslavu, jsou Vám k dispozici hned dvě společenské místnosti. Jednou je tzv. jednací sál a druhou salónek se 100 místy a historickým krbem.

Zobrazit nabídku pobytů a procedur