Chodová Planá

Chodová Planá

Pivní lázně Chodová Planá leží ve stejnojmenném městečku, které se rozprostírá uprostřed velmi krásné přírody v západních Čechách. O tom, že jsou tyto lázně opravdovou značkou kvality, svědčí to, že o nich vyšel článek dokonce v New Yorských novinách a během roku je navštěvují turisté ze všech koutů světa. Protože se majitelé lázní chtějí svým návštěvníkům, co možná nejvíce zavděčit, neustále prostory pivních lázní zdokonalují a přestavují, aby dosáhli co největší spokojenosti. Právě díky tomu Chodovou Planou řadíme na seznam světově nejlepších pivních lázní.

Pro koho jsou pivní lázně vhodné?

Pivní lázně jsou vhodné nejen pro muže, ale i pro ženy a navštívit by je měl zejména ten, kdo touží po kvalitním odpočinku a nevšedním zážitku v jednom. Celá procedura se uskutečňuje ve speciální vaně s horkou vodou, ve které jsou obsaženy pečlivě vybírané a míchané bylinky a suroviny používané na výrobu piva. Během celé procedury účastník popíjí vychlazené pivo a jeho tělo mezitím odplavuje škodlivé látky a roztahuje stažené svalstvo. Kdo by nezatoužil alespoň na chvíli po takovémto odpočinku?

Další procedury

Kromě samotné pivní procedury pak v pivních lázních samozřejmě najdete i jiné uvolňující procedury, rostlinné zábaly i aromaterapeutické masáže, vlastní fitness centrum, vyhřívaný bazén a další. Navíc má Chodová Planá také vlastní pivovar a unikátní restauraci vytesanou přímo do skály. V takovéto restauraci se i obyčejná večeře promění v nezapomenutelný zážitek. Pivní lázně jsou vhodné i pro náročnější klienty.

Co můžu očekávat?

Každý zákazník může očekávat od pivních lázní hned několik jedinečných a tělesně i duševně prospěšných zážitků. Koupelová voda s obsahem drcených bylin, pivních kultur a teplé pramenité vody dopřeje každému, kdo se do ní ponoří, neskutečné tělesné uvolnění. Omamná vůně, kterou koupelové složky produkují, Vám pomůže relaxovat a udržet si dobrou náladu i dlouho po skončení celé procedury.

Nejvíce se pivní lázně proslavily svým regeneračním efektem na pokožku. Póry se ve vodě otevírají a čistí se. Toto ale není jediný ozdravný účinek, který mají. Mezi další se řadí uvolnění svalstva, prohřátí celého těla nebo zlepšení krevního oběhu. Skvěle také prohřívají bolavé klouby. K umocnění všech těchto prospěšných účinků se využívají částečné nebo celkové masáže. Nakonec se nabízí možnost navštívit a prohlédnout si místní pivovar.

Další program záleží na typu zážitku, který si vyberete. Můžete po ukončení programu hned odjet nebo můžete být ubytováni v tříhvězdičkovém hotelu s polopenzí až po tři dny a užívat si aktivit, které Chodová Planá nabízí.

Zobrazit nabídku pobytů a procedur